دیدار رییس انجمن پیلاتس با رییس فدراسیون ورزشهای همگانی صربستان

1396/10/04

در حاشیه نشست جهانی پیلاتس در صربستان / دیدار رییس انجمن پیلاتس با رییس فدراسیون ورزشهای همگانی صربستان
ایمان متقیان نژاد با رییس فدراسیون ورزشهای همگانی صربستان دیدار و گفت و گو کرد .

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی ، رییس فدراسیون ورزشهای همگانی صربستان ضمن خوشامدگویی به مسئولین پیلاتس ایران به نقش فدراسیون ورزشهای همگانی در عرصه بین المللی اشاره کرد و گفت : عضویت علی مجدآرا رییس فدراسیون ورزشهای همگانی ایران در اسفا و تافیسا نشان از پیشرفت ورزش همگانی ایران در عرصه های بین المللی است .

وی گفت : علاقمند است از تجربیات ایران برای توسعه ورزش همگانی در این کشور استفاده کنند .

رییس فدراسیون ورزش همگانی صربستان با تاکید بر نقش آموزش در توسعه ورزشهای همگانی اظهار داشت : در حال حاضر ۲ مربی صربستانی در رشته های بسکتبال و واترپلو ایران به طور حرفه ای مربیگری می کنند که ما علاقه داریم تعامل خوبی نیز با فدراسیون ورزشهای همگانی ایران داشته باشیم .
ولیزار ژریک با از تقدیر ویژه از دکتر مجدارا به خاطر برنامه های مفید در ورزش همگانی ادامه داد : زمانی که ورزش همگانی در جامعه رشد میکند جامعه سالمتری داریم .

همچنین نایب رئیس فدراسیون ورزشهای همگانی صربستان گفت : ما ایران دوست و برادر خوب خود میدانیم و علاقمند هستیم در زمینه ورزش همگانی همکاری بیشتری داشته باشیم .

ایمان متقیان رییس انجمن پیلاتس کشورمان نیز در این نشست ضمن معرفی فعالیت های فدراسیون ورزشهای همگانی ایران گفت : فدراسیون ورزشهای همگانی ایران تمامی تجارب خود را در اختیار فدراسیون صربستان قرار می دهد.

گفتنی است در پایان این نشست تفاهم نامه ای فی ما بین فدراسیون ورزشهای همگانی ایران و صربستان منعقد گردید .