مجمع عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی برگزار شد

1396/10/30

در آکادمی ملی المپیک؛

مجمع عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی برگزار شد


مجمع عمومی و سالیانه فدراسیون ورزشهای همگانی با حضور معاون وزیر ورزش در سالن آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی ؛ مجمع عمومی و سالیانه فدراسیون ورزشهای همگانی با حضور دکتر غلامرضا شعبانی بهار معاون توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش، دکتر علی مجدآرا رییس فدراسیون ورزشهای همگانی، مهدی مستجاب الدعوه مسئول امور مجامع وزارت ورزش، حسین کهندانی نماینده کمیته ملی المپیک،اصغر فرخی نماینده حراست وزارت ورزش، غلامرضا کمانه نایب رییس فدراسیون، دکتر محمدرضا دوست محمدی دبیر فدراسیون ، دکتر میترا روحی نایب رییس بانوان فدراسیون و سایر اعضای مجمع در سالن اجتماعات آکادمی ملی المپیک برگزار شد.

در این مجمع، حسابرس، خزانه دار و بازرس گزارش خود را به اعضای مجمع ارائه دادند، سپس رییس فدراسیون به ارایه گزارش عملکرد سال 95 پرداخت و نمایندگان روسای هیئت‌ها، صحبت‌های خود را مطرح کردند.

در ادامه شعبانی بهار معاون توسعه ورزش همگانی وزیر ورزش ضمن تقدیر از فعالیت های فدراسیون ورزشهای همگانی در راستای گسترش ورزش همگانی در جامعه گفت: خوشبختانه تلاش های خوبی در فدراسیون صورت گرفته است . این فدراسیون تنها فدراسیونی است که ماموریت آن مستقیما در راستای ماموریت و رسالت وزارت ورزش و جوانان است و ماموریت خود را به نحو احسن انجام میدهد چرا که اولین وظیفه وزارت ورزش توسعه و تعمیم ورزش همگانی در بین آحاد جامعه است.

وی افزود: فدراسیون ورزشهای همگانی یکی از فدراسیونهای با برنامه ، پرکار و با حجم فعالیتهای زیاد است که در راستای اهداف وزارت ورزش و جوانان حرکت می کند.

شعبانی بهار گفت: امروز با تلاش های انجام شده به آمار 21درصد در ورزش همگانی رسیدیم که امیدواریم با همت و همکاری تمامی ارگانها و نهادها بتوانیم این آمار را تا سال 1400 به 40 درصد مشارکت مردم در ورزش همگانی برسانیم . با توجه به اینکه ورزش همگانی مورد تاکید مسئولین نظام است لازم است فدراسیون همچنان با قدرت برنامه خود را برای رشد و توسعه هر چه بیشتر این امر پیگیری کند .

انتهای پیام /