برگزاری نهمین همایش کشوری پیلاتس با شعار" همه برای پیلاتس"

1398/04/12

نهمین همایش کشوری پیلاتس با شعار همه برای پیلاتس، به همراه امتیاز ارتقا و باز آموزشی در هفته پایانی تیر ماه برگزار می شود.

 

ایمان متقیان نژاد رئیس انجمن پیلاتس طی گفتگویی با روابط عمومی فدراسیون گفت: در راستای رشد و توسعه این رشته پر مخاطب برنامه های آموزشی و سازمانی متعددی با محوریت توسعه فعالیت بدنی و افزایش جمعیت ورزشکاران تحت پوشش این رشته تدوین و به زودی اجرا می گردد.

متقیان نژاد افزود: نهمین همایش کشوری و سراسری پیلاتس در ۲۷ و ۲۸ تیر ماه در در استان همدان برگزار می شود که در حاشیه این همایش فرانمای آموزشی جدید انجمن و همچنین برنامه صد روزه ای برای ارتقای عملکرد انجمن با شعار "همه برای پیلاتس" رونمایی خواهد شد.

 

وی افزود: موفقیت رویه همیشگی انجمن پیلاتس بوده که حاصل تلاش جمعی در سراسر کشور است.

 

رئیس انجمن پیلاتس اظهار داشت: این همایش نیز در ادامه هشت کنگره پیشین کشوری در روز های ۲۷ و ۲۸ تیر ماه جاری در استان همدان با اعطای گواهی رسمی فدراسیون، ۲۰ امتیاز ارتقاء سطح و باز آموزی برگزار خواهد شد.

 

وی یادآور شد: با توجه به تغییر رویکرد فدراسیون محور های جدیدی در همایش کشوری نهم درج شده است که برای نخستین بار توسط اساتید برجسته کشور و همچین اساتید خارجی مقیم ایران، برای نخستین بار ارائه خواهد شد.

وی گفت: محور های نوین مطابق با نیازهای جدید آموزشی با عنوان " حقوق ورزشی در ورزش پیلاتس، رو نمایی پیلاتس معلق، پیلاتس هنری با شیوه جدید، شیوه های اصلاحی مسابقات پیلاتس، آشنایی با ماشین های جدید پیلاتس، آموزش فوم رول و توپ شنی" ارائه خواهند شد .

وی در پایان ضمن دعوت همه مربیان پیلاتس کشور جهت حضور در این همایش، خاطر نشان کرد: مربیان محترم برای حضور در این همایش تا بیستم تیرماه فرصت ثبت نام دارند، تا در این همایش دو روزه که تئوری و عملی  همراه با ۲۰ امتیاز ارتقا با هزینه بسیار پایین بوده استفاده نمایند و برای ثبت نام صرفا  با دارا بودن یک صفحه پیش ثبت نام الکترونیکی در سامانه آموزشی فدراسیون ورزش های همگانی و انتخاب همایش 2 روزه و واریز وجه کافی است.  

 

انتهای پیام/