وزیر ورزش و جوانان در جمع وزرای بهداشت 22 کشور جهان _همایش پیاده روی مجموعه انقلاب

1398/07/22

وزیر ورزش و جوانان در جمع وزرای بهداشت 22 کشور جهان _همایش پیاده روی مجموعه انقلاب

دکتر سلطانی فر:ورزش تابستانه تقریبا در تمام شهرهای کشور با پوشش مردمی 12 میلیون نفری انجام شد

دکتر سلطانی فر:ورزش تابستانه تقریبا در تمام شهرهای کشور  با پوشش مردمی  12 میلیون نفری انجام شد

وزیر ورزش و جوانان گفت: سه برنامه بسیار جدی طی سال جاری برای توسعه ورزش همگانی در بین اقشار مختلف جامعه توسط وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.


به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان دکتر سلطانی فر در جمع وزرای بهداشت 22 کشور جهان در همایش پیاده روی مجموعه انقلاب اظهار داشت : ورزش تابستانه تقریبا در تمام شهرهای کشور با حضور خانواده ها و با پوشش مردمی نزدیک به 12 میلیون نفر انجام شد که یک همایش بزرگ ملی بود.
وی افزود: همچنین جام خوشه چین بین جامعه روستاییان و عشایر کشور با حضور نزدیک به یک و نیم میلیون نفر در روستاهای سراسر ایران برگزار شد که مرحله نهایی آن در 22 بهمن و دهه فجر خواهد بود. این جام شور و شعف بسیاری را بین جامعه روستایی و عشایری کشور ایجاد کرد.
وزیر ورزش وجوانان ادامه داد: دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر هم در رده سنی 12 تا 15 سال با حدود 6 میلیون نفر برگزار شد که منجر به شناسایی یک جمع نخبه 400 هزار نفری شد. این جمع نخبه به طور یقین آینده ورزش کشور را تضمبن خواهند کرد.

وی درپایان افزود:امیدوارم روزی برسد همه مردم ایران در سراسر کشور هر روز ورزش کنند و موجبات شور و شادی و نشاط کل جامعه را فراهم کرده و همچنین با پیشگیری از بیماری ها باعث ایجاد یک ایران سلامت شوند.